•  

Terezín

Muzeum Františka Josefa I., Dělostřelecká kasárna

Již třetí ročník projektu OČIMA GENERACÍ v Ústeckém kraji zavítal tentokrát do Terezína. Rekonstruované nádvoří Dělostřeleckých kasáren poskytlo příjemné prostředí jednotlivým bodům programu.

I v letošním roce se děti, mládež a senioři Ústeckého kraje připojili k projektu svou výtvarnou a literární tvorbou. Téma SOUZNĚNÍ se jim opravdu povedlo.

Zahájení výstavy OČIMA GENERACÍ - SOUZNĚNÍ, která byla instalována v přilehlých prostorách Muzea Františka Josefa I., bylo příjemným zahájením festivalového program. Koncert PÍSNIČKY S NÁDECHEM TAJEMNA - písničkářky Amelanchy a multiinstrumentalisty Petra Suchomela byl opravdu tou pomyslnou třešničkou v programu mezigeneračního setkání. Vlastní texty, zajímavý hlas a výborní muzikanti, to vše v sobě tento koncert měl a návštěvníkům se velice líbil.

Autorské čtení a ARTová dílna pro všechny bez rozdílu věku byly další náplní festivalového programu. A jako vždy se tvořilo nejen individuálně, ale také na společném projektu.

Dobrá nálada, krásné počasí a zajímavá setkání - to vše byl Festival OČIMA FENERACÍ v Ústeckém kraji.

Děkujeme všem partnerům, donátorům a dobrovolníkům za podporu, díky níž bylo možné tuto akci realizovat. Projekt OČIMA GENERACÍ je podporován Nadacemi ADRA a Život 90.

Akce Festival OČIMA GENERACÍ v Ústeckém kraji se konala za podpory Ústeckého kraje.

 

Logolink
Logolink